E-kartki dla pomysłowych

paper-art-215838_640Zwyczaj wysyłania z różnych okazji kartek elektronicznych staje się w Polsce coraz popularniejszy. Nie trzeba fatygować się na pocztę, żeby je wysłać, a mogą sprawić adresatowi wiele radości. Mogą być równie, a nawet bardziej barwne i interesujące niż tradycyjne kartki pocztowe.

W Internecie znajduje się duży wybór e-kartek. Zostały opracowane na różne okazje, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś interesującego. W zależności od gustu oraz preferencji nadawcy i odbiorcy można wybrać kartki z bardziej lub mniej tradycyjnymi animacjami. I tak np. z okazji imienin nadawca może zdecydować się na e-kartkę przedstawiającą bukiet róż, z napisem typu “Moc Radości” lub też może wybrać bardziej niekonwencjonalną propozycję, ukazującą zabytkowy samochód, z życzeniami “zdrowia, szczęścia i pieniędzy”.

Proponowane przez autorów e-kartki warto dodatkowo uatrakcyjnić. Nadawca ma możliwość nie tylko wpisania dowolnej treści, ale również wstawienia wybranego zabawnego znaczka oraz zmiany tła według własnych upodobań. Zabawne są także te e-kartki, które wysyła się właściwie bez okazji, po to, żeby zrobić komuś miły prezent i przypomnieć o sobie. Za pomocą kartki elektronicznej można powiedzieć komuś o swojej tęsknocie, sympatii i miłości. Świetny efekt daje połączenie wymownego napisu z pomysłową ilustracją. Niektóre kartki przedstawiają rysunki zwierząt, np. parę ptaszków lub smutnego kota, przy którym umieszczono napis: “Będę tak siedział i czekał na Ciebie”.

Oferta e-kartek stale się powiększa. Są one odpowiednie do wysyłania nie tylko rówieśnikom, ale również rodzicom, krewnym, a nawet babciom i dziadkom. Warunkiem ich otrzymania jest jedynie posiadanie własnego adresu e-mail.