To warto zwiedzić- Park Wieloryba

lake-289011_640Nad Polskim morzem każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni chętniej przesiadują na plaży i wygrzewają się w ciepłych promieniach słońca. Lubią spędzać czas na leniuchowaniu i bez przesadnego wysiłku. Inni natomiast wolą aktywny wypoczynek, który wiąże się ze zwiedzaniem różnych ciekawych miejsc i uprawianiem sportów, również wodnych.
Szukając ciekawego pomysłu na wakacje, warto wybrać jako miejsce wypoczynku miejscowość, która zapewni nam niezapomniane przeżycia.

Świetnym pomysłem, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, jest zatrzymanie się w jednym z pensjonatów w Rewalu i wybranie się na zwiedzanie Parku Wieloryba. Jest to miejsce niezwykłe i wyjątkowe, przeznaczone dla tych, którzy nie lubią spędzać urlopu wyłącznie na plaży i szukają ciekawych rozwiązań.
Park Wieloryba to kilkaset metrów kwadratowych prawdziwej przygody. Można w nim spotkać mieszkańców nie tylko Morza Bałtyckiego, ale także innych akwenów wodnych całej Ziemi. Zobaczyć tam można różnego rodzaju ryby, rekiny, kałamarnice, osobniki mniej lub bardziej przyjazne.
Wszystkie zwierzęta to oczywiście repliki. Można je jednak pogłaskać, przytulić, a także zrobić sobie z wybranym okazem zdjęcie. Ciekawostką jest to, że wszystkie zwierzęta przedstawione są w oryginalnych rozmiarach.

Dla tych, którzy pragną jeszcze więcej ekscytujących przeżyć, park proponuje stoczenie walki z buszującym po nim Piratem lub pogawędkę z jego papugą.
Kiedy już będziemy mieli dosyć wrażeń, możemy wrócić do pokoju i odpocząć. Większość pensjonatów w Rewalu zapewnia pokoje w najwyższym standardzie. Niektóre z pensjonatów znajdują się przy samym morzu, a praktycznie wszystkie oferują swoim gościom internet Wi-Fi.

Nic tylko jechać, zwiedzać i wypoczywać.